PROSTO DELOVNO MESTO: RAČUNALNIŠKI TEHNIK

Opis delovnega mesta

- Servisiranje računalniške opreme na lokaciji podjetja
- Servisiranje računalniške opreme na lokaciji stranke
- Prevzem v servis in izdaja iz servisa
- Dostave in prevzemi pri strankah/partnerjih
- Prodaja rezervnih delov

Odprtih je več delovnih mest oziroma potrebujemo več sodelavcev za to pozicijo.

Nudimo

- Zaposlitev za nedoločen čas
- Delo v mladem in dinamičnem timu
- Raznoliko delo
- Redno plačilo

Pričakujemo

- Izobrazbo ustrezne smeri
- Vsaj 4 leta delovnih izkušenj na področju servisiranja računalniške opreme (instalacije ter migracije OS (linux, windows), networking, HW diagnostika, ipd.)
- Sposobnost reševanja in odpravljanja težav
- Znanje angleščine (pisna in ustna komunikacija)
- Izpit B kategorije
- Razvite komunikacijske veščine
- Sposobnost samostojnega in timskega dela, samoiniciativnost
- Prednost bodo imeli kandidati z opravljenimi certifikati vodilnih proizvajalcev računalniške opreme in Comptia A+ Server +

Prijave kandidatov, ki vas delovno mesto zanima, sprejemamo po e-pošti na mail:
vito.molan@its-it.si